Oksana Pasichnyk: "тут анонсують цікаві методики викладання а може є ..."

Oksana Pasichnyk в facebook:

тут анонсують цікаві методики викладання а може є якийсь конкретний запит, зокрема щодо інформатики Об этом сообщает realnoevremya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вітаємо! Програми для 5-9 класів затверджено і оприлюднено на сайті МОН та сторінці проекту https//ed-era.com/mon59/ . Тепер на сторінці проекту протягом місяця ... ми будемо публікувати цікаві методики викладання та приклади як реалізувати наскрізні лінії у різних предметах. Сьогодні починаємо з першого загального відео, в якому керівники та модератори проекту оновлення програм розкажуть, що саме та яким чином було змінено у діючих програмах.

1200 дописувачів, 10507 пропозицій до програм за 2 етапи публічного обговерення. Ми щиро вдячні всім небайдужим, хто долучився та прагне змін у освіті. Загальними досягненями для всіх програм є збільшеня академічної свободи вчителя та орієнтованість на очікувані результати учнів. Оновлюємо школу вже сьогодні!

Залишайтеся на звязку. Щиро ваша, команда EdEra.

__________________________________________________________________ Нагадуємо, що проект публічного обговорення програм здійснено у партнерстві освітнього проекту EdEra та Міністерство освіти і науки України за підтримки Міжнародний фонд Відродження .Oksana Pasichnyk


ТОП новости

Вход

Меню пользователя